Prečo sa rozhodnúť pre Kartu zdravia® ?

1. Rozhodnite sa správne
Ktorý čaj na upokojenie si vybrať? A aký liek od bolesti, na utlmenie kašľa či alergickú kožnú reakciu? Poznáme lieky ktoré užívate, doplnky, ktoré uprednostňujete, i Váš celkový zdravotný stav. Vieme Vám zmerať Váš krvný tlak, stanoviť hladinu cholesterolu, tukov či cukru v krvi, ale aj napríklad zistiť, či sú Vaše žalúdočné problémy spôsobené prítomnosťou Helicobactera pylori. Preto Vám vždy vieme poradiť rozhodnúť sa správne – pre Vaše zdravie

2. Upozorníme Vás na možné nežiaduce účinky, interakcie či iné riziká
S každým novým liekom sa zvyšuje riziko výskytu nežiaducich účinkov tohto lieku samotného alebo kombinácie liekov, ktoré užívate. S Kartou zdravia® vieme o všetkých Vašich liekoch a vieme Vás na možné riziko upozorniť.

3. Vždy dostanete liek, ktorý potrebujete
Poznáte situáciu, keď stojíte v lekárni a práve vtedy zabudnete presný názov lieku či doplnku, ktorý potrebujete? Tu pomôže Karta zdravia® – vždy presne vieme, ktoré lieky Vám Váš lekár predpisuje, ktoré kvapky na kašeľ Vám pomohli počas minulej zimy alebo ktorý opaľovací krém ste použili počas poslednej dovolenky.

4. Zabudnite na Váš preukaz
Váš preukaz poistenca či ďalšie potrebné doklady potrebujeme vidieť iba po prvýkrát, potom už všetky potrebné údaje vždy automaticky zistíme.

5. Vernostný bonus
Všetky kozmetické prípravky, prípravky dentálnej hygieny, potravinové doplnky ako aj vitamínové a minerálne prípravky získate v budúcnosti s vernostným bonusom! (Lieky podliehajú zákonným ustanoveniam o ich cenotvorbe a sú preto z vernostného bonusu vylúčené.)

 

Nestačí? Sme tu pre Vás, pomôžte nám pomáhať Vám. Napíšte nám svoje návrhy a pripomienky, čo by ste uvítali, čo sa Vám v lekárňach páči a hlavne čo nepáči. Pokúsime sa to napraviť.

Späť na začiatok stránky